nicer dicer 


 1. televizyonda doğrudan satış reklamlarında gördüğüm, her şeyi çatır çatır kestiğini iddia eden, hemen arandığı takdirde makineyi bile unutturacak kadar çok ürünü bedavaya hediye edeceği söylenilen ilginç bir mutfak ürünü.

  ama benim kafama takılmasına sebep olan şey bu özellikleri değil. isminin okunuşu:

  naysır daysır

  süper lan. tüm gün böyle gezebilirim

  naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır daysır naysır day...
  (raymond dufayel ?, 28.03.2012 22:59)
 2. ''memnun kalmadığınız ürünü 30 gün içinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.'' derler bir de, nasıl acaba?
  ''ben her ürünü alır kullanır 30 gün içinde iade eder paramı alırım o zaman'' diye, insanı cinliklere sevk eder,
  fakat gelin görün ki o ekranın altından jet gibi geçen yazılar karınca duası değil, asıl bilmemiz gerekenlerdir, hiç okuyamadım. belkide küfür ediyor herifler.
  (yoge ?, 28.03.2012 23:04 ~ 23:05)
 3. hala 'iyiymiş' anlamında kullandığım sözcük

  -afişi mail attım bi baksana nasıl olmuş?
  +naysır daysır bebeğim
  (sorbeniustana ?, 29.03.2012 01:37)

© 2016 - weblog sözlük

weblog sözlük bir interaktif sözlük çalışmasıdır. weblog sözlük sözlük spot tematik sözlü bir interaktif sözlük çalışmasıdır. weblog sözlük sözlük spot tematik sözlük servisi ile üretilmiştir. sözlükler yöneticilerinin sorumluluğundadır, www.sozlukspot.com sözlüklerin içeriklerinden sorumlu tutulamaz.